top of page

1. KARGO VE SEVKİYAT GÜVENCESİ

Tüm siparişler güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmektedir. Ürünlerin kutusunun üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır.

2. ÖDEME

2.1 Kredi Kartı

Minitalya Madencilik Enerji İth. İhr. San ve Tic. A.Ş.128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card ile güvenli alışveriş yapma imkanı tanır. Bu sistem ile ödeme için gerekli olan bilgiler (kredi kartı üzerindeki isim, kredi kartı no, kredi kartı son kullanma tarihi, kredi kartı güvenlik no) şifrelenerek, onay için ilgili bankaya gönderilmektedir.

2.2 Havale/EFT

Havale / EFT ile yapılan alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile Minitalya Madencilik Enerji İth. İhr. San ve Tic. A.Ş.’nin hesaplarına geçtiği andır.

*3 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır.

Minitalya Madencilik Enerji İth. İhr. San ve Tic. A.Ş.’nin Havale / EFT için Hesap Numaraları:

BankaAdı                   : Garanti Bankası

Hesap Adı                 : Minitalya Madencilik Enerji İth. İhr. San. Ve Tic. A.Ş.

BANKA Kodu (EFT)   : 0062

IBAN                           : TR92 0006 2001 1280 0006 2991 04

SWIFT Kodu (BIC)     : TGBATRIS

Telefon                        : +90 (242) 310 94 30

 

2.3 ALICI’nın kredi kartı bilgileri yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır.Ödeme sayfasında istenen ALICI kredi kartı bilgileri, siteden alışveriş yapan ALICI’nın güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.minitalya.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileri dışında kalan kişisel bilgiler sistemde kayıtlı tutulacak olup Minitalya Madencilik Enerji İth. İhr. San ve Tic. A.Ş. veya ona bağlı şirketleri ile kampanya bazlı çözüm ortakları dışında 3. kişiler ile hiçbir surette paylaşılmayacaktır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler www.minitalya.com.tr arayüzü üzerinden banka ve ALICI’nın bilgisayarı arasında gerçekleşmektedir.

2.4. Birden fazla kişinin ortak kullanımına açık bir bilgisayara önceden yüklenmiş kimi programlar vasıtası ile bu bilgilerin 3. kişilerce öğrenilme tehlikesi bulunmaktadır. Minitalya Madencilik Enerji İth. İhr. San ve Tic. A.Ş., sipariş vermek için kullanılan bilgisayardan yetkisiz 3. kişiler tarafından kopyalanan veya sair yollarla temin edilen bilgilerin kullanılması sebebi ile sorumlu değildir.

3. TESLİMAT VE ÜCRETLENDİRME

Ürün veya ürünlerin teslimatı; stokun müsait olması ve bedelinin Minitalya Madencilik Enerji İth. İhr. San ve Tic. A.Ş. hesabına geçmesinden sonra en kısa sürede yapılır. Sipariş veren ALICI için hafta içi saat 15:00’e kadar alınan siparişlere o iş günü alınmış sayılacak olup; saat 15:00’ten sonra veya hafta sonu veya ulusal bayram ve genel tatil günlerinde gelen siparişler, siparişin verildiği günü takip eden ilk iş günü verilmiş olarak kabul edilecektir. Minitalya Madencilik Enerji İth. İhr. San ve Tic. A.Ş. ALICI’nın siparişinden itibaren 5 işgünü içinde ürün veya ürünleri ALICI’nın işbu sözleşmede belirtilen eksiksiz teslimat adresine teslim edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

ALICI, ürün veya ürünleri sipariş ettiğinde sistem tarafından otomatik olarak alınan ürün veya ürünlerin bulunan bölgenin etkisine bağlı olarak alışveriş sırasında ALICI’ya kargo ücreti bilgisi gösterilecek ve kargo ücreti ALICI’dan tahsil edilip Minitalya Madencilik Enerji İth. İhr. San ve Tic. A.Ş.’nin anlaşmalı kargo firması ile olan anlaşması ile ALICI’ya ulaştırılacaktır. Belirli dönem ve kampanyalara göre ücretsiz kargo hizmeti Minitalya Madencilik Enerji İth. İhr. San ve Tic. A.Ş. tarafından sunulabilmektedir. Site üzerinden tüm Türkiye illeri sipariş verebilecek ve bu uygulama sadece Türkiye içinde geçerli olacaktır.

Herhangi bir nedenle ürün veya ürünlerin bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, Minitalya Madencilik Enerji İth. İhr. San ve Tic. A.Ş. işbu sözleşme konusu ürün veya ürünlerin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir. Böyle bir durumda ürün veya ürünler ALICI’ya teslim edilmiş ise ALICI, ürün veya ürünleri 3 (üç) gün içerisinde Minitalya Madencilik Enerji İth. İhr. San ve Tic. A.Ş.’ye teslim edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

bottom of page